Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Žilinský
 

Počet subjektů v kraji: 49

Horský hotel Mních

Horský hotel Mních

Liptovský Mikuláš

Horský hotel Mních je vďaka unikátnej polohe uprostred krásnej prírody za dedinkou Bobrovec, pestrej ponuke služieb a výnimočne osobnému prístupu miestom, kde nájdete skutočný oddych a zažijete nezabudnuteľné chvíle na Liptove.

 
Hrad a Kaštieľ

Hrad a Kaštieľ

Liptovský Hrádok

Grand Castle a hrad v meste Liptovský Hrádok majú bohatú históriu, ktorá vytvára pôsobivý pocit. Príďte ho zakúsiť do tohto nádherného a luxusného rezortu. Každý z izieb a apartmánov je nádherne zariadený vo vlastnom jedinečnom štýle, ako je biedermeier, empír a secesie.

 
Hotel Diery

Hotel Diery

Terchová

Hotel Diery Vám ponúka ubytovanie v malebnej Terchovej, v časti Biely Potok a to v lokalite, ktorá je považovaná za najlepší východiskový bod pre turistickú trasu, cez skalný kaňon Jánošíkove Diery.

 
Kaštieľ Gbeľany

Kaštieľ Gbeľany

Gbeľany

Vitajte na mieste, ktorého história siaha do polovice 18. storočia. Pôvab, elegancia a splnené želania charakterizujú nadštandardné služby hotela CHATEAU GBELANY situovaného v zrekonštruovanom barokovom kaštieli uprostred nádherného anglického parku.

 
Hotel EUROPA

Hotel EUROPA

Liptovský Mikuláš

Hotel Europa sa nachádza v pešej zóne mesta Liptovský Mikuláš a má k dispozícii izby so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. V hotelovej reštaurácii sa každé ráno podáva raňajky.

 
HOTEL KULTÚRA

HOTEL KULTÚRA

Ružomberok

Hotel Kultúra sa nachádza iba 300 metrov od námestia Andreja Hlinku. Má vlastnú kino a koncertnú sieň. Ponúka aj bar vo vstupnej hale s terasou s výhľadom na historické centrum mesta.

 
Boutique Hotel Dubná Skala*

Boutique Hotel Dubná Skala*

Žilina

Boutique Hotel Dubná Skala disponuje troma salónikmi. Vďaka variabilnosti týchto priestorov a špičkovému technickému vybaveniu je možné usporiadať tu semináre, kurzy, školenia, obchodné a pracovné rokovania, ale tiež recepcie, bankety, oslavy, rodinné posedenia.

 
Hotel Jánošík

Hotel Jánošík

Liptovský Mikuláš

Hotel svojim hosťom ponúka počas celého roku komplexné služby a ubytovanie v komfortne zariadených izbách. Širokou škálou služieb uspokojí nielen jednotlivcov, ale aj skupiny. Disponuje priestorovým a materiálnym vybavením na organizovanie rodinných osláv, svadieb, rôznych spoločenských podujatí...

 
Relax hotel Sojka

Relax hotel Sojka

Malatíny

Relax hotel Sojka ponúka konferenčné služby, k dispozícii je konferenčná miestnosť s moderným vybavením vhodná pre školenia, firemné stretnutia, konferencie, a pod. Miestnosť má rozmery 10 x 8 m, max. kapacita 60 osôb (v závislosti od sedenia).

 
Hotel Roháč

Hotel Roháč

Trstená

Hotel Roháč Trstená sa nachádza Logo Hotel Rohacna Orave v severnej časti Slovenska 2 km od hraníc s Poľskom. Hotel Roháč bol postavený v polovici 19. storočia. Rozsiahlou rekonštrukciou prešiel v roku 2003. Ponúka Vám kvalitné služby v oblasti nadštandardného ubytovania a stravovania.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 4 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.