Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Hotel sv. Ludmila

Hotel sv. Ludmila

Skalica

Cesta alejou sa dotkne svojim štíhlym bokom parku a za moment Vás vysadí v jeho strede pred fontánou. Oblúk stavieb otvára náruč svojim návštevníkom a vstup priamo na recepciu s obrazom duše mesta. Hotel na samom okraji Skalice tvorí hranicu medzi starobylým kráľovským mestom a malebnou krajinou.

 
Hotel CITY Galanta

Hotel CITY Galanta

Galanta

Pre jednotlivcov a skupiny aj pre rodiny, na jednu noc či týždne, počas obchodných ciest, dovoleniek alebo školení a konferencií ... Náš hotel je v Galante pre Vás, tou najlepšou voľbou.

 
Hotel Empire

Hotel Empire

Trnava

Hotel Empire je viac ako miesto, ktoré poskytuje prenocovanie, či ubytovanie. Štýl, modernosť, zároveň pohodlie a komfort sa u nás snúbia so širokou ponukou možností ako aktívne stráviť čas, zregenerovať sa, alebo usporiadať akciu pre svojich partnerov a prezentovať sa tak v tom najlepšom svetle.

 
Impiq Hotel

Impiq Hotel

Trnava

IMPIQ Hotel je postavený, zariadený a pripravený slúžiť hosťom špeciálne na ich cestách za biznisom a ich účasti na obchodných stretnutiach, meetingoch, školeniach či konferenciách.

 
Hotel Panoráma

Hotel Panoráma

Piešťany - Banka 7

Naše hotelové aj reštauračné priestory sú Vám k dispozícii aj pre usporiadanie firemných, rodinných či iných súkromných akcií. Pre menšie firmy ponúkame usporiadanie prednášok, školení, prezentácií, firemných stretnutím, osláv alebo večierkov.

 
Hotel Legend

Hotel Legend

Dunejská Streda

Je príjemné nájsť miesto, ktoré vám na vašich cestách, či dovolenkách poskytne skutočný luxus, zaslúžené pohodlie, nadštandardné služby a v neposlednom rade dodá pocit úplného komfortu. Miesto, na ktorom sa cítite naozaj príjemne a ste úprimne vítaní.

 
Hotel Royal Diamond

Hotel Royal Diamond

Veľký Meder

Novo zrekonštruovaný HOTEL ROYAL DIAMOND sa nachádza v kúpeľnom mestečku Veľký Meder bývalé Čalovo, ktoré je známe svojimi liečivými termálnymi prameňmi. Hotel je v blízkosti centra, 50 m od autobusovej a 350 m od železničnej stanice, ukrytý v tieni krásnych jedlí.

 
Hotel Sv. Michal

Hotel Sv. Michal

Skalica

Pre diskrétne súkromné schôdzky či obchodné jednanie v úzkom kruhu osôb Vám ponúkame komfortný konferenčný salónik (business room) pre 8 osôb, ktorý sa nachádza na prvom poschodí hotela. Ako salónik je možné alternatívne využiť priestor reštaurácie (20 osôb).

 
Hotel Jeleň

Hotel Jeleň

Hlohovec

Hotel Jeleň sídli v historickej budove v juhovýchodnej časti hlavného námestia v Hlohovci. Je ľahko dostupný z diaľnice D1 a nachádza sa 20 km od Piešťan, Nitry a Trnavy.

 
Hotel Kormorán

Hotel Kormorán

Šamorín - Čilistov

Hotel Kormorán je dobre vybavený na organizovanie konferencií, kongresov, seminárov, školení, výstav, ako aj svadieb a rôznych firemných či rodinných osláv. Kongresová sála má kapacitu do 200 osôb s miestnosťou simultánneho tlmočenia a viac priestorov s menšou kapacitou.

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.