Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Trnavský
 

Počet subjektů v kraji: 32

Hotel Satelit

Hotel Satelit

Piešťany

Hotel Satelit sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany. Je situovaný v blízkosti pešej zóny a historického centra, neďaleko kúpeľného ostrova. Vďaka svojej polohe ponúka dobrú dostupnosť pešo alebo dopravnými prostriedkami.

 
Hotel Orchidea

Hotel Orchidea

Veľký Meder

Ubytovanie vo Veľkom Mederi pri termálnom kúpalisku. Ako prvý Wellness Hotel na Slovensku predstavujeme svetovú novinku v oblasti Wellness - Alpha Sphere ocenenú European Spa Award Monaco.

 
Penzion Tematín

Penzion Tematín

Moravany nad Váhom

Penzión Tematín sa nachádza v Moravanoch nad Váhom, 3 km od centra kúpeľného mesta Piešťany, v údolí rieky Váh, pod západným úpätím vrchov Považského Inovca v nadmorskej výške 162 m.n.m. Jeho poloha a klíma ho predurčuje k stráveniu príjemnej dovolenky počas celého roka.

 
Hotel Park Avenue

Hotel Park Avenue

Piešťany

Príďte sa odreagovať od každodenných starostí a dokonale zrelaxujte svoje telo aj dušu v príjemnom prostredí Hotela Park Avenue. Hotel nachádzajúci sa v tichej uličke na okraji parku, ktorý je národnou kultúrnou pamiatkou, a delí ho len ulička od centra mesta Piešťan presláveného svojimi kúpeľmi.

 
Hotel STOFING

Hotel STOFING

Hlohovec

Hotel Stofing sa nachádza v pokojnom prostredí mesta Hlohovec, vo vzdialenosti 5 minút chôdze od centra mesta. Poskytujeme exkluzívne ubytovanie v moderne zariadených izbách vhodné pre jednotlivcov, firmy alebo rodiny s deťmi. Účelne a komfortne riešené izby Vám poskytnú maximálny pocit pohodlia.

 
Penzion Na Mlyne

Penzion Na Mlyne

Hrnčiarovce nad Parnou

V našom zariadení Vám ponúkame možnosť prezentácie Vašej firmy alebo školenie Vašich zamestnancov. Pre tieto účely Vám ponúkame školiacu miestnosť s kapacitou 34 miest zariadenou flipchartom a premietacím plátnom.

 
Penzión Benátky

Penzión Benátky

Piešťany

Vašu rodinnú oslavu pripravíme presne podľa vašich požiadaviek. Pri väčšom počte zákazníkov je možné dohodnutia zľavy! Radi vytvoríme menu presne podľa vašich predstáv. Naše bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych firemných podujatí Vás presvedčia o profesionalite s úsmevom.

 
Villa Rosa

Villa Rosa

Dunajská Streda

V našom penzióne je pre rôzne podujatia k dispozícií Zelený salónik. Kapacita salónika je tridsať hosti. Salónik vyhovuje technickým požiadavkám na usporiadanie konferencií. Hostia majú k dispozícií: Videoprojektor, zvukovú techniku, DVD prehrávače, video, televízor.

 
Hotel Spectrum

Hotel Spectrum

Trnava

Hotel SPECTRUM ponúka komfortné hotelové ubytovanie za výhodné ceny v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v apartmánoch.

 
Hotel Sandor Pavillon

Hotel Sandor Pavillon

Piešťany

Hotel Sandor Pavillon poskytuje taktiež konferenčné možnosti vo vlastných priestoroch. Hotel je vybavený: Rokovacia miestnosť: rozmer 28m2, počet miest: 12. Konferenčná miestnosť: rozmer 63m2, počet miest: školské sedenie 32, divadelné sedenie 45. Počas firemných akcii.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.