Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Bratislavský
 

Počet subjektů v kraji: 31

Hotel Barónka

Hotel Barónka

Bratislava

Využite našu profesionalitu pri organizovaní Vášho kongresu! Hotel Barónka Vám predstavuje svoje kongresové centrum: Kongresová sála č. 1 s max. kapacitou 200 miest so samostatným vchodom a šatňou sa nachádza v zadnej časti areálu hotela a je priamo prepojená so zimnou záhradou a reštauráciou.

 
Hotel West

Hotel West

Bratislava

Súčasťou hotela sú dve konferenčné miestnosti s kapacitou 35 a 55 miest. Obidve miestnosti sú plne klimatizované. Sedenie je možné prispôsobiť charakteru stretnutia a Vášmu želaniu. Stoličky so zabudovaným stolíkom umožňujú sedenie s aj bez použitia stolov.

 
Hotel Avance

Hotel Avance

Bratislava

Avance Hotel sa vznešeným moderným interiérom sa nachádza v centre Bratislavy. Hotel stojí neďaleko Národného divadla a Dunaja a ponúka bezplatné Wi-Fi v celej budove. Súčasťou hotela je aj štýlová reštaurácia pripravujúce vybrané jedlá medzinárodnej kuchyne.

 
Penzion Rustica

Penzion Rustica

Pezinok

Útulný, nový penzión pre 21 hostí svojou výnimočnou polohou v centre mesta – na hlavnej ceste z centra Bratislavy 19 km do Pezinka, luxusným vybavením všetkých izieb, príjemným, uzavretým rodinným prostredím a úrovňou služieb je príťažlivý tak pre obchodnú klientelu.

 
Hotel GAUDIO

Hotel GAUDIO

Bratislava

Tento hotel sa nachádza 5 minút jazdy od výstaviska Incheba a centra Bratislavy a len 250 metrov od vlakovej stanice Petržalka. Hotel má svoje kasíno a zadarmo poskytuje Wi-Fi pripojenie k internetu. Hotel Gaudio má tiež reštauráciu, kde sa podávajú európska jedla.

 
P-P s.r.o.

P-P s.r.o.

Bratislava

Hotel TAXIS sa nachádza približne 2,5km od centra Bratislavy. ponúka ubytovanie v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách s celkovou kapacitou 53 lôžok. Izby majú vlastné sociálne zariadenie so sprchovým kútom, chladnička a TV.

 
Hotel Agatka

Hotel Agatka

Chorvátsky Grob

Obchodné rokovania prebiehajú nerušene v salóniku Galéria s kapacitou do 16 osôb. Originálny secesný nábytok, staré obrazy, piano a individuálna obsluha tvoria decentné prostredie pre dôležité dohody aj priateľské stretnutia.

 
Penzion Helios

Penzion Helios

Bratislava

Štýlovo zariadená reštaurácia má kapacitu cca 50 osôb, je vybavená barom, vinotékou a krbom, posedenie na terase pre 30 osôb. Salónik – samostatná miestnosť určená na školiace a kongresové aktivity. Kapacita 30 osôb, vybavenie audio a video technikou.

 
Hotel Marrols

Hotel Marrols

Bratislava

Priestor kongresovej sály poskytuje dostatok pohodlia pre 50 ľudí, je plne klimatizovaný, a svojím komplexným vybavením, úrovňou i zariadením v retro štýle poskytuje služby v tom najvyššom štandarde. Prezentujte svoju firmu, zaškoľte svojich pracovníkov, uzavrite úspešný obchod.

 
Hotel Tatra

Hotel Tatra

Bratislava

Hotel Tatra ponúka svojim hosťom 200 komfortných izieb - 58 jednolôžkových, 134 dvojlôžkových izieb a 8 luxusných apartmánov. K dispozícii sú aj tri izby špeciálne upravené pre hendikepované osoby. Bezbariérový prístup je možný do všetkých hotelových priestorov.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.