Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Slovenská republika > Banskobystrický
 

Počet subjektů v kraji: 30

Penzion Kachelman

Penzion Kachelman

Banská Štiavnica

V penzióne zabezpečujeme školenia a semináre s kapacitou do 40 osob, prípadne do 70 osob v priestoroch reštaurácie. K dispozícii pre školitelov je flipchart, projektor, plátno DVD a CD prehrávač, prípadne dokážeme zabezpečiť PC.

 
Miraj Resort

Miraj Resort

Lučenec

Miraj resort leží na významnej križovatke ciest východ-západ a sever-juh v blízkosti mesta Lučenec, v jeho mestskej časti Opatová. Hotel disponuje 55 izbami a apartmánmi s celkovou kapacitou 180 lôžok. Hostia majú k dispozícií wellness & spa, fitness centrum, bowling, reštauráciu.

 
Hotel Kaskády

Hotel Kaskády

Sliač - Sielnica

V priestoroch Kogres & Spa Hotela Kaskády Vám ponúkame 3 konferenčné miestnosti. Modernú klimatizovanú kongresovú sálu Palas Atena s kapacitou 200 osôb možno použiť pre organizovanie konferencií, spoločenských akcií, firemných večierkov a rôznych kultúrnych podujatí.

 
Hotel Galileo Donovaly

Hotel Galileo Donovaly

Donovaly

Hotel Galileo sa nachádza na Donovaloch, len 100 metrov od zjazdoviek Nová hoľa a Záhradište. Pýchou hotela je reštaurácia, ktorá je podľa hodnotenia Trendu a Gurmán Award tým najlepším miestom, aké na Donovaloch v oblasti gastronómie nájdete.

 
HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

HOTEL THE GRAND VÍGĽAŠ

Vígľaš

Grand Vígľaš je hotel sídliaci v kompletne zrekonštruovanom hrade zo 13. storočia, 15 minút jazdy od Zvolene. Obklopuje ho zeleň a ponúka krytý bazén a wellness centrum s voľným vstupom, Wi-Fi zadarmo a vlastné bezplatné parkovisko.

 
Hotel Brusno

Hotel Brusno

Brusno

Hotel Brusno je ideálnym miestom pre usporiadanie školení, prezentácií, obchodných rokovaní, na ktoré Vám poskytneme potrebnú techniku a samostatnú konferenčnú miestnosť s možnosťou pripojenia na internet. Ceny za poskytnuté služby dohodou.

 
Hotel Minerál

Hotel Minerál

Dudince

V moderne zrekonštruovanom hoteli v centre kúpeľného mestečka Dudince si môžete vybrať z ponuky kúpeľných pobytov s liečebným režimom (niektoré liečebné procedúry poskytujú kúpele priamo v hoteli Minerál, niektoré v liečebnom dome Rubín).

 
Hotel Partizán

Hotel Partizán

Brezno

Dovoľte nám pozvať Vás do Hotela Partizán v oblasti Tále v nádhernom pohorí Nízkych Tatier. Hotel Partizán je rodinný wellness & congress hotel. Už niekoľko desaťročí sme známi vysokou kvalitou poskytovaných služieb a patríme medzi najlepšie kongres hotely na Slovensku.

 
Hotel Arcade

Hotel Arcade

Banská Bystrica

Hotel Arcade sídli v historickej budove z 16. storočia na malom námestí v centre Banskej Bystrice a ponúka bezplatný internet a parkovanie zadarmo. Hotel je vzdialený len 2 minúty chôdze od Námestia SNP s hodinovou vežou a mnohými ďalšími historickými budovami, reštauráciami a krčmami.

 
Hotel Grand Matej

Hotel Grand Matej

Banská Štiavnica

Banská Štiavnica sa vďaka svojmu unikátnemu čaru a možnostiam stáva hitom firemných akcií i v zahraničí. Využite aj Vy široké možnosti, ktoré Vám toto charizmatické mesto a hotel Grand Matej ponúkajú pre usporiadanie akcií pre Vašich pracovných kolegov, klientov alebo obchodných partnerov.

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.