Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Vysočina
 

Počet subjektů v kraji: 24

Dvůr Střítež

Dvůr Střítež

Třebíč

V současnosti Vám můžeme nabídnout dva salonky které jsou vhodné jak pro školení, semináře, porady, tak i na menší oslavy a rauty.Současně můžete využít náš nově otevřený sál s kapacitou 80 míst k sezení.Součástí tohoto sálu je i dětský koutek s hračkami a posezením pro maminky

 
Mlýn hotel

Mlýn hotel

Vílanec

Hotel Mlýn se nachází na místě plném zeleně na okraji obce Vilanec, má sezónní venkovní bazén, který je pro hosty zdarma, a řadu dalších zařízení pro volný čas. Wi-Fi připojení k internetu je zdarma k dispozici ve všech prostorách hotelu. V hotelové restauraci s barem se podávají česká jídla.

 
EA Business Hotel Jihlava

EA Business Hotel Jihlava

Jihlava

EA Business Hotel Jihlava sídlí v budově bývalé tabákové továrny z 19. století a nabízí vlastní restauraci. K vidění jsou zde původní stavební prvky jako železné sloupy a kamenné ostění, které jsou vkusně začleněny do moderního interiéru. Hosté mohou využívat Wi-Fi zdarma.

 
Hotel Jehla

Hotel Jehla

Žďár nad Sázavou

Nacházíme se uprostřed ČR na Vysočině v jedné z nejčistších a nejzdravějších oblastí. Naleznete u nás ubytování, stravování, perfektní zázemí pro kongres, turistiku a sport. Zprostředkujeme sportovní a společenské vyžití jednotlivců i kolektivů. Zorganizujeme pro Vás výlety a turistické výšlapy.

 
Hotel Kotyza

Hotel Kotyza

Humpolec

Moderní a vkusně vybavený nový čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí vhodné podmínky pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, kongresovou turistiku a společenská setkání. Hotel Kotyza je vzdálen 1 km od dálnice D1 směr Praha - Brno. Nachází se v centru města Humpolce.

 
Hotel Medlov

Hotel Medlov

Fryšava pod Žákovou horou

Hotel Medlov se nachází na klidném místě v lese, hned vedle jezera Medlov. Nabízí wellness centrum s vířivkou a masážemi. K dispozici je zahrada s minigolfem, dětským hřištěm a stolním tenisem.

 
Resort Svatá Kateřina

Resort Svatá Kateřina

Počátky

Pro vaše školení, konference, porady, zasedání, prezentace, ale i teambuilding, soutěžení, sportovní a rodinné dny, a další aktivity nabízíme moderní konferenční středisko s rozsáhlými pozemky pod širým nebem.

 
Hotel Fabrika

Hotel Fabrika

Humpolec

Designové Konferenční centrum A Hotel Fabrika se nachází 2 minuty chůze od centra Humpolce a nabízí moderní pokoje, lázeňské centrum se saunou a vířivkou, à la carte restauraci s terasou a bezplatné Wi-Fi. Všechny pokoje jsou klimatizované a vybavené LCD TV, chladničkou a koupelnou.

 
Hotel Svratka

Hotel Svratka

Svratka

Hotelový komplex vlastněný společností ŽĎAS, a. s. je postaven na kopci nad obcí Svratka v srdci Vysočiny, která je jednou z ekologicky nejčistějších oblastí České republiky. Prostředí, ve kterém se hotel nachází, nabízí ideální podmínky k odpočinku a relaxaci.

 
Zámecký hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť

Třešť

Zámecký hotel Třešť patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku.

 

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.