Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský
 

Počet subjektů v kraji: 56

Parkhotel Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk

Český Šternberk

Parkhotel Český Šternberk Váš partner v oblasti vzdělávání, gastronomie a cestovního ruchu. Hotel se nachází v krásném prostředí údolí řeky Sázavy, pod hradem Český Šternberk. Jeho vzdálenost z centra Prahy je cca 30min. po dálnici D1, Exit č. 41 Český Šternberk.

 
Hotel U Jezera

Hotel U Jezera

Klučenice

Hotel "U JEZERA" je typem rodinného hotelu. Naleznete jej u obce Klučenice, (okres Příbram) v klidném prostředí krásné přírody, v zalesněném kopcovitém terénu přímo na břehu Orlického jezera.

 
Hotel Ludmila

Hotel Ludmila

Mělník

Rodinný Hotel Ludmila je situován na okraji malebného Mělníka, pouhých 19 km od Prahy. V prostorách recepce je k dispozici internetový terminál a v celém hotelu je dostupné bezplatné Wi-Fi.

 
Hotel Hejtmanský dvůr

Hotel Hejtmanský dvůr

Slaný

Čtyřhvězdičkový atriový Hotel Hejtmanský dvůr se nachází v královském městě Slaný ve středních Čechách, 19 km od pražského letiště Ruzyň po silnici dálničního typu směrem na Chomutov. Je umístěn ve středu města a nabízí úchvatný pohled na historické náměstí.

 
Hotel Ermi

Hotel Ermi

Jince

Rodinný hotel je umístěn na okraji městyse Jince, leží pouze 50 km jihozápadně od Prahy a je situovaný v krásné a nedotčené přírodě Brdské vrchoviny s výhledem na bájný vrch Plešivec. ERMI HOTEL je oblíbeným místem pro firemní akce, školení i pro relaxační, romantické pobyty, rodinné oslavy, svatby

 
Penzion Monínec

Penzion Monínec

Sedlec - Prčice

Svěřte nám své starosti se zabezpečením kongresu, firemního setkání nebo teambuildingové akce! Bohaté prostorové, technické, organizační i programové zázemí moníneckého areálu uspokojí i velmi náročné požadavky.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
« Předchozí 6 z 6

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.