Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský
 

Počet subjektů v kraji: 56

Hotel Štamberk

Hotel Štamberk

Načeradec

Konferenční hotel Štamberk se nachází na naprosto unikátní uprostřed CHKO Podblanicko.Zaměřujeme se především na firemní akce, konference, školení,semináře a teambuilding aktivity na klíč.Nabízíme ucelené výhodné tématické balíčky pro individuální turistiku i firemní eventy.

 
Hotel Pecínov

Hotel Pecínov

Benešov u Prahy

Restaurace Špejchar nabízí pohodlné posezení pro 120 hostů. Na bankety, větší firemní akce, plesy, apod. disponujeme banketovým sálem s kapacitou až 500 osob.

 
Hotel Floret

Hotel Floret

Průhonice

Vzdělávací a informační centrum Floret disponuje konferenčním zázemím až pro 600 osob pro pořádání nejrůznějších akcí.Velký sál je vhodný zejména k pořádání velkých kongresů a konferencí, plesů, malý sál, salonek a učebny jsou vhodné zejména pro uskutečnění obchodních akcí, jakými jsou školení atd..

 
Hotel Zlatý kohout

Hotel Zlatý kohout

Mladá Boleslav 1

Hotel Zlatý kohout se nachází v historickém centru Mladé Boleslavi. Původně měšťanský dům na Staroměstském náměstí byl postaven ve 14.století a nově zrekonstruován v roce 1994 pro využití jako hotel.

 
Hotel Zámek Štiřín

Hotel Zámek Štiřín

Štiřín

Hotel Zámek Štiřín leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku.

 
Hotel Tulipán

Hotel Tulipán

Průhonice

Hotel Tulipán se nachází v rezidenční čtvrti v Průhonicích na předměstí Prahy, jen 200 metrů od sjezdu z dálnice D1 ve směru Praha-Brno-Vídeň a 15 km od centra města, do kterého se snadno dostanete městskou hromadnou dopravou. Wi-Fi je k dispozici zdarma.

 
Hotel Karlštejn

Hotel Karlštejn

Karlštejn

Hotel nabízí 11 stylově zařízených pokojů, z toho 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový a 1 jednolůžkový pokoj. Celková kapacita je 22 lůžek. Na každém z pokojů je sociální zařízení, vlastní koupelna se sprchou nebo vanou,TV-LCD,SAT,internet.

 
OÁZA Říčany

OÁZA Říčany

Říčany

Oáza Říčany nabízí širokou škálu služeb v oblasti školení, turistiky, gastronomie, sportu a relaxace. V našem areálu můžete zorganizovat školení nebo firemní akce, strávit příjemnou dovolenou nebo si zasportovat a zarelaxovat a poté si pochutnat na některé ze specialit.

 
EA Hotelový resort SEN

EA Hotelový resort SEN

Senohraby

Atmosféra resortu, velkoryse řešené pokoje a apartmá i dokonalé nadstandardní služby jsou zárukou spokojené dovolené, nezapomenutelného svatebního obřadu nebo rodinné oslavy, společenské akce, důležitého obchodního jednání či mezinárodní konference.

 
Legner Hotel Zvánovice

Legner Hotel Zvánovice

Ondřejov

Legner Hotel Zvánovice je úžasný resort uprostřed Ladova Kraje a Voděradských Bučin. Legner Hotel Zvánovice se již několik let specializuje na realizaci konferenčních, školících, incentivních a teambuildingových programů pro firmy.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
« Předchozí 4 z 6 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.