Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Středočeský
 

Počet subjektů v kraji: 56

Lesní Hotel Peršlák

Lesní Hotel Peršlák

Nová Bystřice

Hostům je k dispozici útulná restaurace, společenský sál pro pořádání seminářů, přednášek, svatebních hostin apod., bar sauna a bazén. Ubytování je možné v pohodlných dvou a třílůžkových pokojích nebo v luxusních apartmánech.

 
Hotel Kokořín

Hotel Kokořín

Kokořín

Vítejte v nově zrekonstruovaném Hotelu Kokořín, který leží uprostřed malebné přírody pískovcových skal a překrásných jezírek přímo pod Hradem Kokořín. Jen 40 km za Prahou naleznete nespočet turistických tras a cyklostezek, jenž se klikatí mezi bizarními pískovcovými útvary a tajemnými roklemi.

 
Hotel Lony

Hotel Lony

Mochov

Hotel Lony se nachází v malé obci Kozovazy, 30 minut jízdy od Prahy a nabízí pokoje a apartmány se satelitní TV. Sauna, vířivka a masáže jsou k dispozici za poplatek. Bezplatné Wi-Fi připojení je dostupné ve všech prostorách hotelu.

 
Hotel Olympionik

Hotel Olympionik

Mělník

Hotel OLYMPIONIK a zároveň KONGRESOVÉ a SPORTOVNÍ CENTRUM stříbrného medailisty z OH v Sydney Rudolfa Kraje se nachází nedaleko od centra historického města Mělník, cca 25 km od hl. města České republiky – PRAHY.

 
Penzion Monínec

Penzion Monínec

Sedlec - Prčice

Svěřte nám své starosti se zabezpečením kongresu, firemního setkání nebo teambuildingové akce! Bohaté prostorové, technické, organizační i programové zázemí moníneckého areálu uspokojí i velmi náročné požadavky.

 
Hotel Paganini - Br. nad Labem

Hotel Paganini - Br. nad Labem

Brandýs Nad Labem

Rádi Vám pomůžeme vytvořit ideální prostředí pro firemní školení, prezentace, obchodní jednání aj. Zajistíme pro Vás občerstvení různými formami coffee breaku. V případě ubytovaných osob na našem hotelu poskytujeme výrazné slevy.

 
Parkhotel Průhonice

Parkhotel Průhonice

Průhonice

Hotel nabízí příjemné ubytování a je situován v klidném prostředí u Prahy. Svou výjimečnou polohou v blízkosti Průhonického zámku s krásným parkem chráněným UNESCO, příjemným prostředím, moderním konferenčním vybavením a úrovní služeb, je přitažlivý jak pro obchodní klientelu, tak i pro turisty.

 
Sporthotel

Sporthotel

Kácov

Chcete prožít aktivní dovolenou s plným komfortem v příjemném a čistém prostředí v Posázaví? Plánujete firemní teambuilding akci, školení nebo reklamní prezentaci? Navštivte náš Sporthotel – útulný a komfortní hotel s mnoha možnostmi sportovního vyžití a zároveň ideální místo pro školení.

 
Hotel Theresia

Hotel Theresia

Kolín

Hotel Theresia se nachází v historickém městě Kolín, které leží na březích řeky Labe, 60 km východně od Prahy. Nabízí restauraci, bar, nepřetržitě otevřenou recepci a úschovnu zavazadel. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

 
Hotel Chateau Kotěra

Hotel Chateau Kotěra

Ratboř u Kolína

Hotel - Restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku, postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou, je dnes hotel, který připomíná muzeum, s tím rozdílem, že se v něm můžete pohodlně ubytovat.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6
« Předchozí 2 z 6 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.