Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Plzeňský
 

Počet subjektů v kraji: 36

Hotel Purkmistr

Hotel Purkmistr

Plzeň-Černice

Rádi bychom Vám představili vše, co náš areál v plzeňské čtvrti Černice nabízí, hotelem počínaje, přes restauraci, kongresové centrum a bowling až po vlastní pivovar. Purkmistr jako osoba vždy byl nejváženějším členem městské rady ...

 
Family hotel Rilancio

Family hotel Rilancio

Kašperské Hory

Ve Family hotelu Rilancio je možné pohodlně uspořádat konference, školení, teambulding, předváděcí akce, přednášky a další aktivity. Nabízíme ideální podmínky pro práci, aktivity i odpočinek.

 
Zámek Hrádek

Zámek Hrádek

Sušice

Zámek Hrádek je vnímán především jako romantické místo, obklopené parkem s nádherným výhledem do krajiny a na vrch Svatobor, ale i účastníci seminářů a pracovních akcí u nás naleznou klidné a útulné prostředí. Odpočinou si od každodenního stresu v kanceláři a načerpají tolik potřebnou energii.

 
Hotel Hazuka

Hotel Hazuka

Plzeň

Hotel je situován v centru Plzně, nedaleko starého města. V Hotelu Hazuka je velice příjemný restaurant Indigo s vynikající kuchyní. Konferenční sál 150m2 - firemní akce,školení , rauty,svatby , terasa s výhledem na Plzeň, zahrada , je zde také parkovací hala,garáže a vlastní parkoviště.

 
Hotel Alexander

Hotel Alexander

Stříbro

Jedna z nejkrásnějších budov na náměstí historického Stříbra a ideální poloha pro výlety do blízkého okolí, například do Mariánských Lázní, Karlových Varů nebo Plzně. Hotel nabízí služby čtyřhvězdičkové úrovně, hotelový bar, lobby a prostory pro firemní akce.

 
Hotel Zámecký statek Býkov

Hotel Zámecký statek Býkov

Hromnice

Hotel Býkov je součástí zámku postaveného roku 1703, který svého času vlastnil také hrabě Metternich. Jedná se o hotel v rustikálním stylu s restaurací, ve které se servírují pokrmy tradiční české kuchyně. Nechybí ani wellness centrum s posilovnou, vířivkou a saunou.

 
Holiday Park Mlázovy

Holiday Park Mlázovy

Kolinec

Holiday park Mlázovy je vhodným místem pro pořádání menšího kongresu, semináře či školení. K dispozici je velký sál, který má ve stolovém, uspořádání 80 míst, bez stolů až 150 míst.

 
Hotel Čertův mlýn

Hotel Čertův mlýn

Železná Ruda

Díky svému vybavení a prostorám je hotel Čertův mlýn vhodný nejen pro individuální rekreaci a rodinné oslavy, ale i pro pořádání: školení, seminářů, vzdělávacích kurzů, workshopů, prezentací, firemních akcí, prodejních akcí, rekondičních pobytů, pobytů zájmových klubů.

 
OREA Wellness Hotel Horizont

OREA Wellness Hotel Horizont

Železná Ruda

Hotel se nachází na jižní straně hory Pancíř v nadmořské výšce 1 100 m v chráněné krajinné oblasti Šumava, je ideálním místem pro zimní i letní turistiku. Je vhodný rovněž pro pořádání kongresů, seminářů apod.

 
Hotel Primavera

Hotel Primavera

Plzeň

Srdečně vítejte v PRIMAVERA Hotel & Congress centre, moderním, nově vybudovaném 4 hvězdičkovém hotelu v Plzni! Výhodou hotelu je velmi dobrá dostupnost od dálnice D5 spojující Prahu s Nürnbergem (SRN). Hotel se nachází v klidném prostředí městské části Bručná, ne však daleko od centra města.

 
1 | 2 | 3 | 4
1 z 4 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.