Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Olomoucký
 

Počet subjektů v kraji: 25

Hotel Andromeda

Hotel Andromeda

Branná

Hotel Andromeda se nachází ve známém turistickém a lyžařském areálu Ramzová v Jeseníkách. Ideální místo na dovolenou, školení, konference, pobyty škol v přírodě a relaxaci.

 
Hotel Hanácký dvůr

Hotel Hanácký dvůr

Olomouc

Tento hotel sídlí v bývalém statku z roku 1854, který si dodnes uchoval svůj vesnický vzhled. Nabízí nekuřáckou restauraci se zahradní terasou, bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

 
Hotel Helios

Hotel Helios

Lipová - lázně

Hotel Helios je nově vybudovaný uzavřený wellness komplex v Jeseníkách na ploše 6.000m2. Nabízí příjemné rodinné ubytování v rekreační oblasti Lipová - lázně, několik kilometrů od lázeňského města Jeseník a lyžařských center Ramzová a Červenohorské sedlo.

 
Horský hotel Sněženka

Horský hotel Sněženka

Staré Město

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sněženka v Hynčicích pod Sušinou nabízí celoroční ubytování i stravování za optimální poměr ceny a kvality, s cílem dělat lidi šťastnější. Jeho výhodou je kvalitní zázemí, včetně vyhřívaného krytého bazénu, wellness služeb, možnosti zábavy i za nepříznivého počasí.

 
Hotel Arigone

Hotel Arigone

Olomouc

Budovy ARIGONE se nachází v historickém centru Olomouce a jejich součástí je hotel, penzion, restaurace a masážní studio. Arigone nabízí konferenční prostory s kapacitou až 70 míst.

 
Hotel Trinity

Hotel Trinity

Olomouc

Hotel nabízí ubytování přímo v historickém centru, jeho součást tvoří původní měšťanský dům ze 13. století. Originální designový nábytek v retro-stylu doplněný výtvarnými díly moravských umělců a Kristiana Kodeta, vytváří nevšední prostředí hotelu představující symbiózu historie se současností.

 
Hotel Jana

Hotel Jana

Přerov

Hotel se nachází v areálu tenisového klubu, v zeleni na okraji města. Variabilní kongresová hala s max. kapacitou 627 osob. Hala disponuje pódiem, konferenční technikou a demontovatelným tanečním parketem.

 
Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

Bělá pod Pradědem

Hotel Stará Pošta s ubytovací kapacitou 163 lůžek je ojedinělý nejen svojí polohou, ale především dobovou architekturou prvorepublikového sudetského pohraničí, vsazenou do překrásné zahrady s výhledem na kouzelné scenérie okolních hor, která osloví i nejnáročnější klienty.

 
Seminární hotel Akademie

Seminární hotel Akademie

Hlubočky

Hotel nabízí nejen luxusní ubytování v klidné lokalitě v blízkosti města Olomouc, ale také profesionální konferenční služby, relaxační zázemí či outdoorové aktivity.

 
Hotel Lafayette

Hotel Lafayette

Olomouc-Nové Sady

Hotel Lafayette je vhodný pro hosty, kteří hledají ubytování na vysoké úrovni, pohodlí, perfektní služby a klid k práci. K pohodlí přispívá mimo jiné připojení k internetu v ceně pokoje a hlídané parkoviště kamerovým systémem v areálu hotelu.

 
1 | 2 | 3
1 z 3 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.