Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký
 

Počet subjektů v kraji: 46

Hotel Holzbecher

Hotel Holzbecher

Česká Skalice

Hotel Holzbecher Zlíč se nachází na okraji České Skalice a disponuje ubytováním a hotelovou restaurací, vhodnými pro pořádání firemních akcí v České Skalici. Prostory hotelu nabízejí ubytovací kapacitu o počtu 90 lůžek, restaurace standardně nabízí 80 míst, k dispozici jsou dva salónky.

 
Wellness Hotel Gendorf

Wellness Hotel Gendorf

Vrchlabí

Díky svému komplexnímu vybavení včetně salonků a kongresového sálu je Wellness hotel Gendorf ve Vrchlabí ideálním místem pro uspořádní Vaší firemní akce, prezentace, školení, konference, semináře, business obědů, firemních prezentací, jednání, rautů, večírků, školení, kursů, slavnostních večeří atd.

 
Hotel START

Hotel START

Špindlerův Mlýn

Rodinný hotel Start se nachází v Krkonošském národním parku na malebném místě, přímo nad centrem Špindlerova Mlýna v Krkonoších, pouze 200 metrů od středu města. Hotel Start je plně nekuřácký a nabízí kvalitní a pohodlné ubytování nejen pro milovníky letních a zimních sportů, ale i rodiny s dětmi.

 
Hotel Safari

Hotel Safari

Dvůr Králové

Už jste někdy spali na doslech africké divočině? Zkuste to v našem Hotelu Safari, který najdete přímo v areálu ZOO Dvůr Králové. ZOO Dvůr Králové je díky prostorám Hotelu Safari ideálním místem pro uspořádání vaší konference, školení, oslavy či teambuildingové akce.

 
Hotel Vacek Pod Věží

Hotel Vacek Pod Věží

Hradec Králové

Hotel Vacek "Pod Věží" se nachází v historické části metropole Východních Čech, pod Bílou Věží na Velkém náměstí v Hradci Králové. Nabízíme nadstandartní ubytování v Hradci Králové v moderně zařízených pokojích.

 
Hotel pod Zvičinou

Hotel pod Zvičinou

Bílá Třemešná

Přímo uprostřed krásné čisté podkrkonošské přírody leží náš Hotel pod Zvičinou, čímž je přímo předurčen jako ideální klidné místo pro Vaše společné firemní akce, team-buildingové aktivity, konference, atd.

 
Hotel Windsor

Hotel Windsor

Špindlerův Mlýn

Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s jedinečnou atmosférou se nachází v samém centru Špindlerova Mlýna. Součástí hotelu jsou prostory pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, konferencí či kongresů.

 
Hotel Esprit

Hotel Esprit

Špindlerův Mlýn

Přijeďte k nám do romantického prostředí údolí Svatý Petr, které se nachází v nejkrásnější části Špindlerova Mlýna, v atraktivní rekreační oblasti Krkonoš. V hlavní budově je dále k dispozici recepce a business centrum s bezplatným Wi-Fi.

 
Omnia hotel

Omnia hotel

Janské Lázně

Pro větší počty účastníků používáme ke konferenčním účelům multufunkční halu, kterou přizpůsobíme na míru akce pořádanou vaší společností. Zajistíme gastronomické služeby vč. coffee breaků, rautů, recepcí aj. O veškerý catering se stará hotelová restaurace.

 
Hotel Grand

Hotel Grand

Špindlerův Mlýn

Hotel Grand svou polohou patří mezi nejvyhledávanější hotely v horském středisku Špindlerův Mlýn v Krkonoších. Nově rekonstruovaný hotel se nachází přímo v centru Špindlerova Mlýna a díky své poloze je ideálním místem pro sportovní či společenské vyžití jak v zimních, tak v letních měsících.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 4 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.