Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Královéhradecký
 

Počet subjektů v kraji: 46

 April hotel Panorama

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je umístěn na pozemku o rozloze přes 10.000 m2 v Rychnově nad Kněžnou na pomezí vilové čtvrti a odpočinkové zóny Včelné s ideálními pěšími a cyklistickými trasami. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.

 
Hotel U Beránka

Hotel U Beránka

Náchod

Hotel s divadlem se nachází na náměstí v centru města Náchod a přesto v klidném prostředí s výhledem na dominantu náchodského zámku. Čtyřhvězdičkový hotel Vás zve nejen k návštěvě stylové secesní budovy postavené r. 1914, ale i nové moderní přístavby nadstandardně zařízené a dokončené r. 2005.

 
Horský hotel Hromovka

Horský hotel Hromovka

Špindlerův Mlýn

Rodinný Hotel Hromovka se nachází pouhých 100 metrů od sjezdovek v lyžařském areálu Hromovka-Svatý Petr, odkud můžete na lyžích dojet až přímo ke dveřím hotelu. Nabízí restauraci a pokoje s panoramatickým výhledem na Krkonošský národní park. K dispozici je dále Wi-Fi zdarma, lyžárna a sauna.

 
Hotel Lesana

Hotel Lesana

Špindlerův Mlýn

Horský hotel Lesana nabízí ubytování ve 37 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Celková kapacita je 140 lůžek. Součástí každého zmodernizovaného pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC. Na pokojích nájdete také fén, televizi se satelitním příjmem, telefon, trezor a minibar.

 
Hotel U Královny Elišky

Hotel U Královny Elišky

Hradec KRÁLOVÉ

Hotel U Královny Elišky disponuje nabídkou kongresových prostor s variabilním rozdělením a celkovou kapacitou 80 osob. Naše prostory poskytují skvělé zázemí pro pořádání skupinových akcí, pracovních setkání, prezentací, seminářů, výjezdních zasedání, apod....

 
Hotel Nové Adalbertinum

Hotel Nové Adalbertinum

Hradec Králové

Nové Adalbertinum patří mezi významné stavební dominanty historického centra na Velkém náměstí v Hradci Králové. Hotel, kongresové centrum a restaurace Nové Adalbertinum v sobě spojují historii a současnost v jeden harmonický celek.

 
Harmony Club Hotel

Harmony Club Hotel

Špindlerův Mlýn

Hotel nabízí kongresové prostory a prostory pro firemní akce s technickou základnou vhodnou k uspořádání různě velkých národních i mezinárodních firemních a incentivních akcí. Všechny jednací prostory pro firemní akce jsou vybaveny základní projekční technikou a jejich uspořádání je variabilní.

 
Hotel Horizont

Hotel Horizont

Pec pod Sněžkou

Hotel Horizont každoročně poskytuje zázemí mnoha firemním akcím a školením. Účastníci se mohou školit v několika konferenčních saloncích s kapacitou do 50 osob, či mohou využít hlavního jednacího sálu, jehož kapacita umožňuje jednání až 250 účastníků v divadelním uspořádání.

 
HOTEL JELÍNEK

HOTEL JELÍNEK

Špindlerův Mlýn

Pokud máte rádi přírodu a pobyty na horách, pak je pro Vás Hotel Jelínek tou správnou volbou. Nabízíme Vám ubytování ve Špindlerově Mlýně, přímo v samotném srdci tohoto krásného horského městečka na břehu řeky Labe.

 
Grund Resort

Grund Resort

Mladé Buky

Nabízíme také zázemí pro firemní akce. Součástí hotelu jsou konferenční místnosti s technickým vybavením, denním světlem a kapacitou cca 60 osob.Hotel je tak ideálním místem pro firemní akce, školení, semináře, meetingy, teambuildingy či oslavy. Pro soukromé porady a jednání je pak určen VIP Room.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
1 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.