Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Karlovarský
 

Počet subjektů v kraji: 14

Parkhotel Sokolov

Parkhotel Sokolov

Sokolov

V Parkhotelu Sokolov Vám nabízíme výjimečnou možnost v klidu prodiskutovat firemní záležitosti, vyškolit nové spolupracovníky, stmelit pracovní kolektiv. Konferenční sály uzpůsobíme vaším požadavkům. Po dni plném práce Vás osvěží projížďka na kole, na koni, nebo se prostě projdete zámeckým parkem.

 
Hotel Klášter Teplá

Hotel Klášter Teplá

Teplá

Hotel zabezpečuje individuální i skupinové pobyty po celý rok a součástí nabídky je i zaměření na kongresovou turistiku.Při zajištění kongresů nabízíme historický sál s kapacitou až 80 osob, dále pak salonek s kapacitou 60 osob, 3 školící místnosti s různou kapacitou od 10 do 30 osob dle uspořádání.

 
Hotel Hubertus

Hotel Hubertus

Lázně Kynžvart

Lázeňské město Lázně Kynžvart leží uprostřed lázeňského trojúhelníku Karlovy Vary (Karlsbad), Mariánské Lázně (Marienbad) a Františkových Lázních (Francesbad), na úpatí Slavkovského lesa (dříve Císařský les). Dominantou města je lázeňský areál ležící na svahu.

 
Kontakt Resortu Stein

Kontakt Resortu Stein

Cheb

Resort STEIN nabízí příjemné ubytování u Chebu. Velké možnosti pro relaxaci, sport, firemní akce, školení, rodinné oslavy i svatby v malebném prostředí krásné přírody u přehrady Skalka.

 
1 | 2
« Předchozí 2 z 2

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.