Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Jihočeský
 

Počet subjektů v kraji: 45

Hotel U Tří lvů

Hotel U Tří lvů

České Budějovice

Tříhvězdičkový Hotel U Tří lvů se nachází v těsné blízkosti historického středu města Českých Budějovic, největšího města Jižních Čech. Umístění hotelu nabízí široké možnosti společenského, sportovního a kulturního vyžití s docházkovou vzdáleností za množstvím historických památek Českých Budějovic.

 
Hotel Zlatá hvězda

Hotel Zlatá hvězda

Třeboň

Renesanční hotel Zlatá hvězda Třeboň, přímo v historickém srdci města nabízí ubytování a stravování, wellness pobyty, konference i svatby na klíč. Historické centrum Třeboně nabízí ideální podmínky pro pořádání Vašich konferencí, firemních i společenských akcí.

 
Wellness Hotel Frymburk

Wellness Hotel Frymburk

Frymburk

Wellness Hotel Frymburk je největší hotelový wellness komplex v České republice. Najdete zde moderně vybavené kongresové centrum, aquapark, fitness centrum, squash, bowling, tenis a další.

 
Hotel Svatý Tomáš - ubytování Šumava

Hotel Svatý Tomáš - ubytování Šumava

Přední Výtoň

Wellness hotel Svatý Tomáš je velmi vhodný také pro pořádání firemních akcí, tým budujících, vyloženě zábavných i kombinovaných. Kromě komfortního ubytování a wellness centra nabízí hotel i řadu konferenčních a jednacích místností od 14 do 64 míst s veškerým potřebným technickým vybavením.

 
Village Golf Hotel Svachův dvůr

Village Golf Hotel Svachův dvůr

Mirkovice

Pokud hledáte klidné a stylové prostředí v blízkosti České Krumlova, avšak v krásné přírodě, která obklopuje osmnáctijamkové golfové hřiště, rádi Vám nabídneme služby našeho Village Golf hotelu Svachův dvůr.

 
Grand Hotel Zvon

Grand Hotel Zvon

České Budějovice

V GRANDHOTELU ZVON Vás očekává srdečné přijetí s profesionálním přistupem v mezinárodní atmosféře. Osobní servis čtyřhvězdičkového hotelu se postará o Vaše inspirující zážitky. Poloha v centru přibližuje to nejkrásnější z jihu Čech.

 
DIAMANT wellness hotel a spa

DIAMANT wellness hotel a spa

Hluboká nad Vltavou

Zvolte si náš hotel pro vaši významnou událost. Plně vybavený konferenční sál a salonek jsou připraveny pro vaše semináře, prezentace, porady, workshopy a další firemní nebo soukromé akce. Profesionální koordinační tým je vám k dispozici pro zajištění hladkého průběhu.

 
Hotel Slunečná Louka

Hotel Slunečná Louka

Lipno nad Vltavou

V roce 2004 otevřený rodinný hotel je jedním z nejlépe umístěných hotelů v celé oblasti jezera Lipno. Areál hotelu se rozprostírá na celkové ploše 11.000 m2. Jsou 2 tenisové kurty s umělým povrchem, hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, petanque a velká travnatá louka pro chvíle lenošení.

 
Hotel Dvořák

Hotel Dvořák

Tábor

Hotel Dvořák Tábor se nachází v uzavřeném areálu v centru jihočeského města Tábor, vyznačujícího se bohatou historií spojenou s husitstvím. Hotel je zasazen do prostor bývalého pivovaru, jež prošel nedávnou rekonstrukcí.

 
Hotel Maxant

Hotel Maxant

Frymburk

Toto ubytování se nachází 3 minuty chůze od pláže. Rodinný Hotel Maxant se nachází v malebném městečku Frymburk, přímo na břehu vodní nádrže Lipno. Má svoji restauraci s nabídkou tradičních jídel a wellness centrum s parní saunou a krytým bazénem, kam mají hosté vstup zdarma.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 4 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.