Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha
 

Počet subjektů v kraji: 43

Absolutum

Absolutum

Praha 7

Hotel Absolutum je nový boutique hotel v Praze se stylovou restaurací Salut a barem. Hotel nabízí pohodlí domova, srdečnost a bezpečnost jak pro VIP hosty, tak i pro obchodní klientelu.

 
Adalbert

Adalbert

Praha 6

Čím je pobyt v Adalbertu výjimečný? Pobyt v 1000 let starém, stále fungujícím klášteru, ranní procházka liduprázdnou rozlehlou klášterní zahradou, vydatná snídaně v ceně ubytování. Blízkost Pražského hradu a Petřína. Pochutnáte si na poctivé české kuchyni a pivu v Klášterním šenku

 
Hotel Michael

Hotel Michael

Praha 4

Hotel, v klidné lokalitě uprostřed zeleně, je zaměřen na incentivní turistiku a pronájem konferenčních prostor pro firemní akce. Kvalitní ubytování, 2 školící místnosti s restaurací a hotelovou zahradou vytvářejí pro to vhodné předpoklady.

 
Wellness Hotel Step

Wellness Hotel Step

Praha 9

Wellness Hotel STEP disponuje 160 pokoji se standardem 4hvězdiček. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, fénem, Wi-Fi, satelitní TV, telefonem, trezorem a minibarem. Kvalitou služeb a standardem klimatizovaných pokojů uspokojí i náročné klienty.

 
Hotel Yasmin

Hotel Yasmin

Praha 1

Hotel Yasmin má v centru Prahy k dispozici tři multifunkční konferenční a jednací místnosti s kapacitou až 200 osob, business centrum a administrativní podporu pro úspěch Vašich obchodních aktivit v Praze.

 
HOTEL UNIC PRAGUE

HOTEL UNIC PRAGUE

Praha

Designový 4-hvězdičkový Hotel UNIC Prague je ideálně umístěn v samém srdci historického centra Prahy, jen několik minut chůze od všech hlavních turistických atrakcí. Tento moderní pražský hotel byl slavnostně otevřen v červnu 2013.

 
Hotel DAP

Hotel DAP

Praha

Vítejte v moderně zařízeném tříhvězdičkovém Hotelu DAP – Dům armády Praha, který se nachází jen několik minut od Pražského hradu, dominantního symbolu Prahy, odkud můžete poznávat zákoutí historické Prahy – Karlův most, Staroměstské náměstí, Malou Stranu.

 
 Konferenční prostory Columna

Konferenční prostory Columna

Praha 4

Chystáte se uspořádat koncert, firemní večírek či teambuilding, svatební hostinu, sportovní událost, dětský den či jinou společenskou akci a přemýšlíte, jak zajistit vhodný prostor, šikovný personál a kvalitní občerstvení?

 
Hotel Leonardo Praha

Hotel Leonardo Praha

Praha 1

Hotel Leonardo Praha, který se nachází v srdci Starého Města, nabízí jedinečné a multifunkční konferenční místnosti a vybavení vhodné pro obchodní schůzky a akce, firemní školení, tiskové konference, menší konference a různé druhy společenských událostí.

 
GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

GRAND HOTEL BOHEMIA PRAGUE

Praha 1

Pokud hledáte netradiční konferenční prostory v Praze nebo kupříkladu místo pro uspořádání romantické svatby, náš pětihvězdičkový hotel je tím pravým místem pro Vás. Grand Hotel Bohemia nabízí jedinečné prostory pro organizování firemních akcí, gala večerů i originálních svateb či soukromých večírků

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 4 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.