Hledat | Pokročilé vyhledávání
Navigace:  Úvodní stránka > Česká republika > Hlavní město Praha
 

Počet subjektů v kraji: 43

Lindner Hotel Prague Castle

Lindner Hotel Prague Castle

Praha

Lindner Hotel Prague Castle je situován v historické budově ze 16. století a nabízí elegantně zařízené pokoje s klimatizací, Wi-Fi i kabelovým internetem. Lindner Hotel stojí v poklidné části města vedle Strahovského kláštera, nedaleko Pražského hradu a asi 1,5 km od Karlova mostu.

 
Eurostars David Hotel

Eurostars David Hotel

Praha

Eurostars David je ubytovací zařízení, které splňuje požadavky města, jako je Praha. Je to hotel s historií, které zažilo bezpočet událostí (pád rakousko-uherské říše, nástup nacismu, osvobození Rudou armádou, Pražské jaro, Sametová revoluce), a zároveň hotel s obnoveným,

 
Hotel White House

Hotel White House

Praha 5

Hotel je situován v klidné pražské čtvrti a je obklopen zelení. Je vzdálen 15 minut jízdy autem od historického centra, 15 minut trvá cesta městskou hromadnou dopravou. Zastávka metra Jinonická (300m), autobusu (100m).

 
Hotel Aria

Hotel Aria

Praha 1

Hotelové konferenční prostory a restaurace CODA jsou vhodné pro vaše obchodní jednání a zábavu pod jednou střechou. Zajistíme, aby všechny vaše schůzky, události a večírky byly nezapomenutelné. Naše konferenční místnosti nabízejí stejnou úroveň elegance a pohodlí jako naše pokoje.

 
Chateau St. Havel

Chateau St. Havel

Praha 4 - Krč

Chateau St. Havel – hotel & golf je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 - Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického parku s několika idylickými rybníky.

 
Hotel Magnolia

Hotel Magnolia

Průhonice

Hotel Magnolia Průhonice se nachází nedaleko Prahy v poklidném městečku Průhonice, které jsou známy nejen svým zámkem, s půvabnou zámeckou zahradou patřící do seznamu chráněných památek UNESCO, ale také pro jedinečnou a rozsáhlou botanickou zahradu.

 
Hotel Alwyn

Hotel Alwyn

Praha 8

Pobyt v nově zrekonstruovaném čtyřhvězdičkovém hotelu Alwyn je příjemným zážitkem a inspirací. Designové provedení interiérů, výborná kuchyně stylové restaurace Amboseli, relaxační masáže, konferenční prostory, milý a uctivý personál – vše pro Vaši spokojenost.

 
Hotel Élite

Hotel Élite

Praha 1

Příjemná atmosféra našeho hotelu je doplněna stylovým klubem Ultramarin. Nejlepší thajské a asijské speciality, ale také koktejlový bar s hudbou citlivě přizpůsobenou historickému podzemnímu sklepení jsou Vám k dispozici i v pozdně večerních hodinách.

 
Villa St. Tropez

Villa St. Tropez

Praha 6

Villa St.Tropez se nachází pouze 7 minut jízdy autobusem od zastávky metra Petřiny, což poskytuje snadnou a rychlou dostupnost do pražského centra. Disponuje ubytovací kapacitou toho nejvyššího standardu.Vlastní uzavřené a oplocené parkoviště s nočním parkováním pro hotelové hosty.

 
Botel Albatros

Botel Albatros

Praha 1

Tříhvězdičkový Botel Albatros se nachází ve vynikající lokalitě a to přímo v historickém centru Prahy a nabízí návštěvníkům levné a příjemné ubytování. V jeho blízkosti poznáte krásu historických památek jako například Staroměstké náměstí se svou dominantou Pražským orlojem.

 
1 | 2 | 3 | 4 | 5
« Předchozí 3 z 5 Další »

April hotel Panorama

Rychnov nad Kněžnou

April hotel Panorama je čtyřhvězdičkový hotel, který je situován na klidném místě na okraji města Rychnov nad Kněžnou v podhůří Orlických hor. Jedná se o rodinný wellness hotel s nadstandardním vybavením a příjemným personálem.